Lakomec

brněnské hantec slovníkDomů

Podobné téma:
brněnské hantec slovník
Česko latinský lékařský slovní..
Externí:
abc slovník cizích slov online
Anglický slovník na cesty Hend..
spisovný slovník českého jazyka
Slovník spisovné češtiny online
slovník spisovné češtiny pro š..
slovník překlad z angličtiny d..
luštění slovník
Křížovkářský slovník On line
Brněnské Biskupství Brno
slovník počítačových výrazů

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0,03
Čtvrtletní denní průměr: 0,02

Nejnavštěvovanější:
Rajče net fotky z dovolené nejzobrazo..
veronika čermáková herečka nahá
dečky škrobení cukrem návod

Pro inspiraci:
karel zichjirka vondráček, vtipnější v..
bazar chladicí pultová vitrína
tvarohová bábovka s jablky
jedná kočka za druhou filmy
obsazení herecké ve filmu tři oříšky p..
youtube dechovky kolín městská hudba
přání k narozeninám v nemeckem jazyce
páková kuchyňská baterie se sprchou
stolek pod tiskárnu,
sraré dámské náramkové hodinky prim
mvdr hnízdo jan
počasí medard foreca haviřo
drobenkový kolač s tvarohem a jahodami..
okresní správa sociálního zabezpečení ..
škola smyku autodrom most
uniformy rakousko uhersko dragoun
Čočka salát recepty
antikvariát elizabeth lowell
alergie a snížený pocet leukocytu
mudr. pluskova opava

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Brněnské hantec
Úvodní Pokec Slovník hantecu Slovník Hantecu Povídky v hantecu Povídky V Hantecu Brněnské podzemí Brněnský Podzemí Archiv obrázků z BRNA Obrazy Z BRNA Zajímavá jména měst a obcí Zajímavá Jména MĚST A OBCÍ Texty písniček v hantecu Songy...Úvodní Pokec Slovník hantecu Slovník Hantecu Povídky v hantecu Povídky V Hantecu Brněnské podzemí Brněnský Podzemí Archiv obrázků z BRNA Obrazy Z BRNA Zajímavá jména měst a obcí Zajímavá Jména MĚST A OBCÍ Texty písniček v hantecu Songy...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hantec.cz

Slovnik
Slovník brněnskýho hantecu ( průběžně doplňuji, poslední úprava 27.8.2007 )Slovník brněnskýho hantecu ( průběžně doplňuji, poslední úprava 27.8.2007 )
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hantec.cz/hantec/slovnik/slovnik.htm

Brněnský hantec - Slovník brněnského hantecu
Augec ~ Lužánky Bastr ~ Bystrc Blajchec ~ Na Bělidle Blajkec ~ Modřice Blekfild ~ Černá Pole Čára ~ Česká ulice Džungle ~ domky pod Stránskou skálou Gelbec ~ Žlutý kopec Jóbsko ~ Jundrov Kachláče ~ pomník na Moravském nám.Augec ~ Lužánky Bastr ~ Bystrc Blajchec ~ Na Bělidle Blajkec ~ Modřice Blekfild ~ Černá Pole Čára ~ Česká ulice Džungle ~ domky pod Stránskou skálou Gelbec ~ Žlutý kopec Jóbsko ~ Jundrov Kachláče ~ pomník na Moravském nám.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hantec-pgnext.estranky.cz/clanky/slovnik-brne ..

Slovník brněnského hantecu | infoz.cz
Možná už jste slyšeli, že v Brně se nejezdí tramvají, ale šalinou a běžný občan musí každý den do hokny (do práce).Možná už jste slyšeli, že v Brně se nejezdí tramvají, ale šalinou a běžný občan musí každý den do hokny (do práce).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

infoz.cz/slovnik-brnenskeho-hantecu

Hantec – Wikipedie
Původ slova hantec je možno hledat ve výrazu hantýrka.Původ slova hantec je možno hledat ve výrazu hantýrka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Hantec

Brněnská přehrada v hantecu | Prygl.net
Největší portál o Brněnské přehradě a okolí Brna, s historií od roku 2000. Aktuální informace, očekávané události, fotoreportáže, příroda, kultura, výlety.Největší portál o Brněnské přehradě a okolí Brna, s historií od roku 2000. Aktuální informace, očekávané události, fotoreportáže, příroda, kultura, výlety.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prygl.net/php/hantec-prygl.php

Velký slovník Hantecu
Doplněné 4. vydání Velkého slovníku hantecu přináší na 2600 výrazů Doplněné 4. vydání Velkého slovníku hantecu přináší na 2600 výrazů
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

librum.cz/kniha/velky-slovnik-hantecu

Slovník brněnského hantecu - PDF
Slovník brněnského hantecu ánunk ~ vědomost, znalost Augec ~ Lužánky ( brněnský park ) augle ~ oči aus ~ ven, pryč babáč ~ holka, žena bagrovat ~ jíst balit kramle ~ odejít, utéct baterky ~ oči betálnéSlovník brněnského hantecu ánunk ~ vědomost, znalost Augec ~ Lužánky ( brněnský park ) augle ~ oči aus ~ ven, pryč babáč ~ holka, žena bagrovat ~ jíst balit kramle ~ odejít, utéct baterky ~ oči betálné
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/19003155-Slovnik-brnenskeho-hant ..

Brněnský hantec ? Jazyky.com
Hantec byl používán v prostředí tzv. brněnské plotny, kterou tvořila převážně chudina z dělnických rodin tehdejší periferie (Husovice, Židenice, Královo Pole) i centra Brna (Cejl, Francouzská, Dornych, Křenová a taky Vídeňská ulice).Hantec byl používán v prostředí tzv. brněnské plotny, kterou tvořila převážně chudina z dělnických rodin tehdejší periferie (Husovice, Židenice, Královo Pole) i centra Brna (Cejl, Francouzská, Dornych, Křenová a taky Vídeňská ulice).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jazyky.com/brnensky-hantec

Velký slovník Hantecu alternativy - Heureka.cz
Všechny informace o produktu Velký slovník Hantecu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velký slovník Hantecu.Všechny informace o produktu Velký slovník Hantecu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velký slovník Hantecu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucebnice.heureka.cz/velky-slovnik-hantecu


Slovník brněnského hantecu
pali ~ pryč paluša ~ hospoda papula ~ pusa pastelky ~ nohy pecen ~ slunce pindy ~ hloupý řeči plnotučný ~ pivo 12% prča ~ sranda Prigl ~ Brněnská přehrada ( z německého Brückl ) raky ~ hodiny rola ~ nádraží róry ~ kalhoty ...pali ~ pryč paluša ~ hospoda papula ~ pusa pastelky ~ nohy pecen ~ slunce pindy ~ hloupý řeči plnotučný ~ pivo 12% prča ~ sranda Prigl ~ Brněnská přehrada ( z německého Brückl ) raky ~ hodiny rola ~ nádraží róry ~ kalhoty ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jaroska.cz/fo/_media/54/slovnik.pdf

Velký slovník Hantecu / Nejlevnější knihy
Kupte knihu Velký slovník Hantecu (collegium) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 15 miliónů titulů.Kupte knihu Velký slovník Hantecu (collegium) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 15 miliónů titulů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nejlevnejsi-knihy.cz/kniha/velky-slovnik-hant ..

Velký slovník Hantecu - knihkupectví Beletrie.eu
Velký slovník Hantecu - Doplněné 4. vydání Velkého slovníku hantecu přináší na 2600 výrazů "brněnského hantecu". Kniha je dílem kolektivu autorů – znalců tohoto brněnského fenoménu.Velký slovník Hantecu - Doplněné 4. vydání Velkého slovníku hantecu přináší na 2600 výrazů "brněnského hantecu". Kniha je dílem kolektivu autorů – znalců tohoto brněnského fenoménu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

beletrie.eu/velky-slovnik-hantecu-p75497

Velký slovník hantecu | Dumknihy.cz – knihy po všech stránkách
Slovník je řazen abecedně a složen ze dvou částí Hantecovo - České a Česko - Hantecové. Kniha je vázaná a má 260 stran.Slovník je řazen abecedně a složen ze dvou částí Hantecovo - České a Česko - Hantecové. Kniha je vázaná a má 260 stran.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dumknihy.cz/velky-slovnik-hantecu

hantec - ABZ.cz: slovník cizích slov
předchozí slovo: » hansvurst, hansvuřt následující slovo: » hantýrka slovo se nachází na stránce: přidáno-návštěvníky:1047 krok zpět: » zpět hledat jiné cizí slovo: » hledání upravit (opravit) toto slovo: » upravit přidat do slovníku nové...předchozí slovo: » hansvurst, hansvuřt následující slovo: » hantýrka slovo se nachází na stránce: přidáno-návštěvníky:1047 krok zpět: » zpět hledat jiné cizí slovo: » hledání upravit (opravit) toto slovo: » upravit přidat do slovníku nové...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/hantec

Velký slovník Hantecu - kol. | Knihy.ABZ.cz
Velký slovník Hantecu -- Hantecovo český, česko hantecový - kol. ; Doplněné 4. vydání Velkého slovníku hantecu přináší na 2600 výrazů "brněnského hantecu". Kniha je dílem kolektivu autorů - znalců tohoto brněnského fenoménu.Velký slovník Hantecu -- Hantecovo český, česko hantecový - kol. ; Doplněné 4. vydání Velkého slovníku hantecu přináší na 2600 výrazů "brněnského hantecu". Kniha je dílem kolektivu autorů - znalců tohoto brněnského fenoménu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihy.abz.cz/prodej/velky-slovnik-hantecu-han ..

Hantec.CZ
Seznam zajímavých jmen měst, městeček, obcí a vesniček po celý ČRNásledující strana sice nijak extra nesouvisí s hantecem, ale názorně ukazuje jak je čeština krásná a bohatá řeč.Seznam zajímavých jmen měst, městeček, obcí a vesniček po celý ČRNásledující strana sice nijak extra nesouvisí s hantecem, ale názorně ukazuje jak je čeština krásná a bohatá řeč.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

savedwebhistory.org/d/hantec.cz

Velký slovník Hantecu - kol. | Kosmas.cz - vaše internetové...
Doplněné 4. vydání Velkého slovníku hantecu přináší na 2600 výrazů "brněnského hantecu". Kniha je dílem kolektivu autorů – znalců tohoto brněnského fenoménu. Slovník je řazen abecedně a složen ze dvou.Doplněné 4. vydání Velkého slovníku hantecu přináší na 2600 výrazů "brněnského hantecu". Kniha je dílem kolektivu autorů – znalců tohoto brněnského fenoménu. Slovník je řazen abecedně a složen ze dvou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kosmas.cz/knihy/189552/velky-slovnik-hantecu

hantec - štítek | Databáze knih
Doporučujeme však ještě pořídit sobě hantecový slovník, případně nějakou pub... víceDoporučujeme však ještě pořídit sobě hantecový slovník, případně nějakou pub... více
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

databazeknih.cz/stitky/hantec-3506

Velký slovník Hantecu - Knihkupectví Ládví
Velký slovník Hantecu - Doplněné 4. vydání Velkého slovníku hantecu přináší na 2600 výrazů "brněnského hantecu". Kniha je dílem kolektivu autorů – znalců tohoto brněnského fenoménu.Velký slovník Hantecu - Doplněné 4. vydání Velkého slovníku hantecu přináší na 2600 výrazů "brněnského hantecu". Kniha je dílem kolektivu autorů – znalců tohoto brněnského fenoménu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihkupectvi-ladvi.cz/velky-slovnik-hantecu-p ..

Počet záznamů:20
Reklama:

brněnské hantec slovník
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0000:54:48