Lakomec

site:www.idnes.cz čd - nové jízdní řády vlakůDomů

Podobné téma:
nove nahradni ďili na renault ..
silikonové formičky na muffiny
obi zahradní materiál betonové..
lanovka ústí nad labem jízdní ..
nove auto james bond
Čím rozpustit ledvinové kameny
mapa povodňove stavy a průtoky..
kozesinove farmy v asii
site:www.idnes.cz čd - nové jí..
rozvodné sítě TN, ít a TT
Luxusní dámské moderní sportov..
daňové osvobozený příspěvek za..
Star Wars Klonové války seriál..
Přihlášení nového auta na leas..
Externí:
student agency jízdní řád
Zeleninové karbanátky
Jak správně topit v plynovém k..
jaké nové role by se měla whoo..
xl restaurace květnového vítěz..
výrobce koupelnového nábytku D..
zubari v brne kteri prijimaji ..
Metro Praha Trasa a jízdní řád
daňové přiznání formulář ke st..
adrenalinové výlety

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Rajče net fotky z dovolené nejzobrazo..
dečky škrobení cukrem návod

Pro inspiraci:
hartl patrik nová kniha
film o sebevraždě studentky na škole z..
omalovánky k vytisknutí zdarma auta ob..
utrzeny meniskus a jizda na kole
tiskopis na vyúčtování zahraniční prac..
akordy slzi tvy mami
restaurace na statku mirošov menu
nejlevnější letenky do lisabonu
dědeček kylián a já kniha obsah
Munchkin Komplet Hra
zko markvartovice rajče net fotky nahota
erotické inzeráty v olomouci
bílá zelňačka z kyselého zelí a brambo..
biftek z hovězího mletého
okresní soud v pardubicích přehled jed..
výměna partnerů czech sex videa
elektrické pohlcovače vlhkosti-
co nabizi rs vysoke pole
příměstský tábor a angličtinou české b..
dort z margotek

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Nový jízdní řád: více konkurence pro ČD i rychlejší vlaky...
Od neděle začíná platit na železnici nový jízdní řád. Vlaků má jezdit víc než dosud. Ne vždy jsou ale chystané změny krokem k lepšímu komfortu pro cestující.Od neděle začíná platit na železnici nový jízdní řád. Vlaků má jezdit víc než dosud. Ne vždy jsou ale chystané změny krokem k lepšímu komfortu pro cestující.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/doprava/novy-jizdni-rad-20 ..

České dráhy zdražily jízdné. S novým jízdním řádem přibude...
České dráhy s novým jízdním řádem zavedou 8925 vlaků, dosud jich bylo o 160 méně. Nejvíc změn čeká obyvatele západní a severozápadní části Česka.České dráhy s novým jízdním řádem zavedou 8925 vlaků, dosud jich bylo o 160 méně. Nejvíc změn čeká obyvatele západní a severozápadní části Česka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/doprava/ceske-drahy-novy-j ..

Nový jízdní řád: vlaků od neděle pojede víc, zrychlí klíčové...
Vlaky v Česku budou od neděle vozit cestující podle nového jízdního řádu. Po rekordním roce plném výluk bude jízda vlakem rychlejší než dosud. Týká se to například tras z Prahy do Brna či Ostravy.Vlaky v Česku budou od neděle vozit cestující podle nového jízdního řádu. Po rekordním roce plném výluk bude jízda vlakem rychlejší než dosud. Týká se to například tras z Prahy do Brna či Ostravy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/doprava/meni-se-jizdni-rad ..

Vlaky Českých drah vyjedou od neděle podle nových řádů.
Od neděle 9. prosince začnou vlaky Českých drah jezdit podle nových jízdních řádů. Provoz na železnici se oproti uplynulému roku nepatrně zvýší, změny včetně časů budou však spíše kosmetické.Od neděle 9. prosince začnou vlaky Českých drah jezdit podle nových jízdních řádů. Provoz na železnici se oproti uplynulému roku nepatrně zvýší, změny včetně časů budou však spíše kosmetické.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/doprava/novy-jizdni-rad-ce ..

Diskuse: České dráhy zdražily jízdné. S novým jízdním řádem...
V Česku v neděli začal platit nový jízdní řád na železnici. České dráhy zrychlí spojení z Prahy do Plzně a dalších měst na západě Čech i z Brna do Hodonína a Jihlavy, nově zavedly víkendové noční vlaky vyjíždějící z Prahy a Brna.V Česku v neděli začal platit nový jízdní řád na železnici. České dráhy zrychlí spojení z Prahy do Plzně a dalších měst na západě Čech i z Brna do Hodonína a Jihlavy, nově zavedly víkendové noční vlaky vyjíždějící z Prahy a Brna.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/doprava/ceske-drahy-novy-j ..

V novém jízdním řádu přibylo vlaků - Idnes.cz
Nový jízdní řád, který v pondělí představily České dráhy, počítá s celkem 7984 osobními spoji. Jejich počet se ale může v průběhu příštího roku ještě upravovat.Nový jízdní řád, který v pondělí představily České dráhy, počítá s celkem 7984 osobními spoji. Jejich počet se ale může v průběhu příštího roku ještě upravovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/domaci/v-novem-jizdnim-rad ..

Nový jízdní řád ruší vlaky Litovelsku a Jesenicku, změny ale...
Nový vlakový jízdní řád, který začne platit od 12. prosince, přinese největší změny lidem na Litovelsku či Jesenicku. A líbit se jim nebudou, obsahují totiž snížení počtu spojů a tedy zvýšení intervalů mezi nimi, a dokonce i rušení dvou...Nový vlakový jízdní řád, který začne platit od 12. prosince, přinese největší změny lidem na Litovelsku či Jesenicku. A líbit se jim nebudou, obsahují totiž snížení počtu spojů a tedy zvýšení intervalů mezi nimi, a dokonce i rušení dvou...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/olomouc/zpravy/novy-jizdni-rad-rusi- ..

České dráhy vypraví v Moravskoslezském kraji více vlaků, jízdné...
Devět nových osobních vlaků bude podle chystaného jízdního řádu jezdit od neděle 9. prosince po moravskoslezských kolejích. Spoje v příštím roce najedou o 124 tisíc kilometrů více než letos.Devět nových osobních vlaků bude podle chystaného jízdního řádu jezdit od neděle 9. prosince po moravskoslezských kolejích. Spoje v příštím roce najedou o 124 tisíc kilometrů více než letos.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ostrava/zpravy/ceske-drahy-doprava-v ..

Dráhy mění jízdní řády, na jihu Moravy si polepší cestující z...
České dráhy mění od 9. prosince jízdní řád. Na jihu Moravy si výrazně polepší cestující využívající trasu z Blanska do Brna, kde budou ráno a odpoledne jezdit vlaky po patnácti minutách.České dráhy mění od 9. prosince jízdní řád. Na jihu Moravy si výrazně polepší cestující využívající trasu z Blanska do Brna, kde budou ráno a odpoledne jezdit vlaky po patnácti minutách.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/brno/zpravy/ceske-drahy-meni-jizdni- ..

jízdní řád - Idnes.cz
České dráhy na konci roku budou čelit nové výzvě. Kvůli konkurenci soukromníků přijdou ze dne na...České dráhy na konci roku budou čelit nové výzvě. Kvůli konkurenci soukromníků přijdou ze dne na...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/wiki/obecne/jizdni-rad.K5007589


Dráhy vymazaly žluté vlaky z jízdního řádu - Idnes.cz
Vlaky RegioJet přestanou od prosince existovat. Takový dojem může mít návštěvník webových stránek Českých drah, když začne zkoumat nové traťové jízdní řády platné od 11. prosince letošního roku.Vlaky RegioJet přestanou od prosince existovat. Takový dojem může mít návštěvník webových stránek Českých drah, když začne zkoumat nové traťové jízdní řády platné od 11. prosince letošního roku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/doprava/drahy-vymazaly-zlu ..

Dráhy mění jízdní řády, nejvíc spojů zmizí na Vysočině - Idnes...
Dneškem začíná platit nový jízdní řád Českých drah. Některé spoje zmizí, dopravce je ruší kvůli malé vytíženosti. Jinde naopak pojede vlaků víc. Po dnešku také začne jezdit na sever Moravy a do Slezska nový spoj.Dneškem začíná platit nový jízdní řád Českých drah. Některé spoje zmizí, dopravce je ruší kvůli malé vytíženosti. Jinde naopak pojede vlaků víc. Po dnešku také začne jezdit na sever Moravy a do Slezska nový spoj.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/doprava/drahy-meni-jizdni- ..

Diskuse: V novém jízdním řádu přibylo vlaků - Idnes.cz
Od 11. prosince začne po českých kolejích jezdit o tři sta osobních vlaků více. Nový jízdní řád, který v pondělí představily České dráhy, počítá s celkem 7984 osobními spoji. Jejich počet se ale může v průběhu příštího roku ještě upravovat.Od 11. prosince začne po českých kolejích jezdit o tři sta osobních vlaků více. Nový jízdní řád, který v pondělí představily České dráhy, počítá s celkem 7984 osobními spoji. Jejich počet se ale může v průběhu příštího roku ještě upravovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/domaci/v-novem-jizdnim-rad ..

Dráhy mění jízdní řád - Idnes.cz
V neděli se mění jízdní řád Českých drah. V rámci pravidelné změny vyjede o několik spojů víc. Část vlaků bude kvůli výluce podle mluvčího drah Pavla Tesaře odkloněna z pražského hlavního nádraží a trati z Prahy do Kralup nad Vltavou.V neděli se mění jízdní řád Českých drah. V rámci pravidelné změny vyjede o několik spojů víc. Část vlaků bude kvůli výluce podle mluvčího drah Pavla Tesaře odkloněna z pražského hlavního nádraží a trati z Prahy do Kralup nad Vltavou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/zpravy/domaci/drahy-meni-jizdni-rad. ..

Nový jízdní řád zruší některé středočeské vlaky. Začne platit...
Ve středních Čechách ubude za měsíc část vlakových spojů. České dráhy zveřejnily nový jízdní řád, který začne platit 11. prosince. A podle něj budou některé vlaky zrušeny. Podle ministerstva dopravy nejde sice o výrazné změny, ale například...Ve středních Čechách ubude za měsíc část vlakových spojů. České dráhy zveřejnily nový jízdní řád, který začne platit 11. prosince. A podle něj budou některé vlaky zrušeny. Podle ministerstva dopravy nejde sice o výrazné změny, ale například...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/praha/zpravy/novy-jizdni-rad-zrusi-n ..

České dráhy posílí spojení Praha–Brno, nasadí novou soupravu i...
Na rozdíl od dálkových spojů, jejichž počty České dráhy nemění, se ve Zlínském kraji rozšiřuje nabídka regionálních spojů. S příchodem nového jízdního řádu se cestující mohou těšit třeba na častější přímé propojení Rožnova pod Radhoštěm s...Na rozdíl od dálkových spojů, jejichž počty České dráhy nemění, se ve Zlínském kraji rozšiřuje nabídka regionálních spojů. S příchodem nového jízdního řádu se cestující mohou těšit třeba na častější přímé propojení Rožnova pod Radhoštěm s...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/doprava/praha-brno-spojeni ..

Názvy vlaků Českých drah se od prosince sjednotí. Usnadní to...
Vlaky Českých drah na vybraných linkách budou mít od prosince jednotné názvy. Národní dopravce chce lidem tímto krokem zjednodušit orientaci v jízdním řádu i na nástupišti.Cestující tak v novém jízdním řádu objeví názvy jako Metropolitan...Vlaky Českých drah na vybraných linkách budou mít od prosince jednotné názvy. Národní dopravce chce lidem tímto krokem zjednodušit orientaci v jízdním řádu i na nástupišti.Cestující tak v novém jízdním řádu objeví názvy jako Metropolitan...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/domaci/nazvy-vlaku-ceske-d ..

Dráhy v kraji změnily jízdní řády, jezdí víc spojů a...
Lepší vlakové spojení z Rokycan do Plzně ve všední dny ráno a o víkendech odpoledne. Ale také motorové Regionovy na stříbrské trati - to jsou hlavní změny, které přinesly nové úpravy jízdních řádů v Plzeňském kraji.Lepší vlakové spojení z Rokycan do Plzně ve všední dny ráno a o víkendech odpoledne. Ale také motorové Regionovy na stříbrské trati - to jsou hlavní změny, které přinesly nové úpravy jízdních řádů v Plzeňském kraji.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/plzen/zpravy/drahy-v-kraji-zmenily-j ..

Nový jízdní řád nutí cestující být déle na cestě, nebo si...
Nový jízdní řád ještě neplatí, ale cestující si už stěžují. To se týká například těch, kteří dojíždějí za prací do Pardubic z Letohradska a Králicka a přestupují v Ústí nad Orlicí. | foto:  Radek Kalhous, MafraNový jízdní řád ještě neplatí, ale cestující si už stěžují. To se týká například těch, kteří dojíždějí za prací do Pardubic z Letohradska a Králicka a přestupují v Ústí nad Orlicí. | foto: Radek Kalhous, Mafra
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/pardubice/zpravy/s-novym-jizdnim-rad ..

Počet záznamů:19
Reklama:

site:www.idnes.cz čd - nové jízdní řády vlaků
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2021
cache: 0004:36:06