Lakomec

zš třeštDomů

Podobné téma:
zš třešt
Externí:
trestné body řidičů
trestné body řidičů jak to zji..
prodej zboží z trestné činnosti
výmaz trestního rejstříku
Osm Radka Třeštíková
wikipedie odklad výkonu trestu
ztřeštěný dům na stromě 39 pat..
prodej zabaveného majetku z tr..
zahlazení podmíněného trestu
Zkáza krásou DVD koupít Helena..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
kingdome come deliverance cheaty
fortuna číselky výsledky losování
Ruský obchod Ostrava
dečky škrobení cukrem návod
Hvězdná brána online
Zdeněk Izer scenky youtube Vydra
textura fabrics s.r.o.bohumín
MUDr Mayer Poliklinika Brno Lesná

Pro inspiraci:
tlakoměr na paži nejlépe hodnocený har..
omáčka k masu ze smetany
sd jednota uherský ostroh
Bertrice Small antikvariát
plast na opravu stahovacky fabia
sir francis bacon filosof
Čočková polévka ze zeleninou
Budoucí čas v angličtině pomocí Going to
chachi tepláky na parkour dětské
pelléova vila praha rydlova
bolesti v podbřišku a zádech v těhoten..
co použít na bolest v krku v těhotenství
obložky dveří na kovovou zárubeň
Zapečený lilek s Top Recepty
náhradní kámen na elektrický stolní gr..
Kašmírový svetr s bazar
autodoprava h cargo kamionaci cz
aaa-auto-ostrava-kabrioleti-prodej
adventní plavba po Vltavě lodí Porto a..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Základní škola Unesco Uherské Hradiště
Základní škola pro 870 žáků s družinou, klubem a jídelnou. Poskytujeme možnost složení Cambridgeských zkoušek. Disponujeme školním poradenským pracovištěm.Základní škola pro 870 žáků s družinou, klubem a jídelnou. Poskytujeme možnost složení Cambridgeských zkoušek. Disponujeme školním poradenským pracovištěm.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsunesco.cz

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, po
Základní škola pro 650 žáků se školním klubem, jídelnou a školní družinou. Od 1. ročníku je vyučován anglický jazyk, od 6. ročníku pak německý jazyk. Na druhém stupni jsou k dispozici třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy.Základní škola pro 650 žáků se školním klubem, jídelnou a školní družinou. Od 1. ročníku je vyučován anglický jazyk, od 6. ročníku pak německý jazyk. Na druhém stupni jsou k dispozici třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zstruhlarska.cz

Základní škola Poběžovice
Projekt je zaměřen na doučování žáků, vzdělávání a další profesní rozvoj pedagogů, financuje práci školního asistenta, speciálního pedagoga a také kluby pro žáky.Projekt je zaměřen na doučování žáků, vzdělávání a další profesní rozvoj pedagogů, financuje práci školního asistenta, speciálního pedagoga a také kluby pro žáky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zspobezovice.eu

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola…
Provoz základní školy s rozšířenou výukou cizích jazyků a matematiky pro 650 žáků. Součástí je jídelna, družina, klub a školská rada. Vydáváme časopis Zip. Zajišťujeme výchovné poradenství.Provoz základní školy s rozšířenou výukou cizích jazyků a matematiky pro 650 žáků. Součástí je jídelna, družina, klub a školská rada. Vydáváme časopis Zip. Zajišťujeme výchovné poradenství.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

3zs.cz

II. základní škola
Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy pro 800 žáků. K dispozici je jídelna, družina, školní klub a jazyková učebna. Vedení žáků k ekologickému chování.Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy pro 800 žáků. K dispozici je jídelna, družina, školní klub a jazyková učebna. Vedení žáků k ekologickému chování.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zs2.nmnm.cz

Škola - Základní škola Staňkov
Základní škola pro 480 žáků s družinou a jídelnou. Respektujeme individualitu a jedinečnost žáka, pomáháme žákům ve spolupráci s rodinou při řešení obtíží a připravujeme je na start do úspěšné profesní kariéry.Základní škola pro 480 žáků s družinou a jídelnou. Respektujeme individualitu a jedinečnost žáka, pomáháme žákům ve spolupráci s rodinou při řešení obtíží a připravujeme je na start do úspěšné profesní kariéry.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsstankov.cz

Základní škola a mateřská škola Sázava
Základní škola pro 530 žáků s jídelnou a družinou. Nabídka výtvarných, hudebních a sportovních kroužků. Poskytování odborného výchovného poradenství.Základní škola pro 530 žáků s jídelnou a družinou. Nabídka výtvarných, hudebních a sportovních kroužků. Poskytování odborného výchovného poradenství.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zssazava.cz

ZŠ Neubuz - Základní škola Neubuz
Základní škola pro 40 žáků s jídelnou a družinou. Základní škola je malotřídní škola se dvěma třídami.Základní škola pro 40 žáků s jídelnou a družinou. Základní škola je malotřídní škola se dvěma třídami.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsneubuz.cz

Základní škola – ZŠ a MŠ Záhoří
Budova školy je umístěna pár kroků od autobusových zastávek a sousedí s budovami školní jídelny a mateřské školky. Soustavně se staráme o modernizaci učeben a držíme krok s pedagogickými trendy.Budova školy je umístěna pár kroků od autobusových zastávek a sousedí s budovami školní jídelny a mateřské školky. Soustavně se staráme o modernizaci učeben a držíme krok s pedagogickými trendy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zszahori.cz/zakladni-skola

Základní škola a mateřská škola Praha – Slivenec
Provozujeme základní školu pro 300 žáků. Disponujeme družinou s kapacitou 90 míst a vlastní jídelnou. Snažíme se vytvořit pro žáky klidnou a příjemnou pracovní atmosféru. Nabízíme sportovní, jazykové i výtvarné kroužky.Provozujeme základní školu pro 300 žáků. Disponujeme družinou s kapacitou 90 míst a vlastní jídelnou. Snažíme se vytvořit pro žáky klidnou a příjemnou pracovní atmosféru. Nabízíme sportovní, jazykové i výtvarné kroužky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaslivenec.cz


Úvod - Základní a mateřská škola Angel
Základní škola pro 1054 žáků s rozšířenou výukou jazyků s jídelnou a družinou. Nabízíme zájmové kroužky keramiky, hry na flétnu, anglického i španělského jazyka, počítačů, sebeobrany a šachů.Základní škola pro 1054 žáků s rozšířenou výukou jazyků s jídelnou a družinou. Nabízíme zájmové kroužky keramiky, hry na flétnu, anglického i španělského jazyka, počítačů, sebeobrany a šachů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsangel.cz

Základní škola Rokytnice nad Jizerou - Základní škola Rokytnice…
Volby do školské rady Na základě voleb, které proběhly na podzim 2017, je složení Školské RADY na funkční období 2017 - 2020 následující: zástupci ZŠ - Mgr. Jolana Pokorná (předseda ŠR), Mgr.Volby do školské rady Na základě voleb, které proběhly na podzim 2017, je složení Školské RADY na funkční období 2017 - 2020 následující: zástupci ZŠ - Mgr. Jolana Pokorná (předseda ŠR), Mgr.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zs-rokytnice.cz

ZS Budimerice
K základnímu vzdělání od školního roku 2019/2020 byly přijaty děti s evidenčním číslem: I. ZŠ/2019-2020/1 I. ZŠ/2019-2020/2 I. ZŠ/2019-2020/3 I. ZŠ/2019-2020/4 I. ZŠ/2019-2020/5 I.K základnímu vzdělání od školního roku 2019/2020 byly přijaty děti s evidenčním číslem: I. ZŠ/2019-2020/1 I. ZŠ/2019-2020/2 I. ZŠ/2019-2020/3 I. ZŠ/2019-2020/4 I. ZŠ/2019-2020/5 I.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zs-budimerice2.webnode.cz

5. základní škola Cheb - Úvod
Základní škola pro 615 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme možnost navštěvovat sportovní, hudební, výtvarné, jazykové či taneční kroužky.Základní škola pro 615 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme možnost navštěvovat sportovní, hudební, výtvarné, jazykové či taneční kroužky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

5zscheb.cz

Střední, základní a mateřská škola da Vinci
Střední, základní a mateřská škola da Vinci nabízí svobodné vzdělávání a nadstandardní výuku angličtiny.Střední, základní a mateřská škola da Vinci nabízí svobodné vzdělávání a nadstandardní výuku angličtiny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skoladavinci.cz

Základní škola kpt. Jaroše, Trutnov - Škola
Základní škola pro 650 žáků s družinou a jídelnou. Škola pořádá kroužky: sebeobrana pro děti, judo, karate, divadelní kroužek, angličtina hravě, pěvecký kroužek, hra na flétnu, hra na kytaru, keramická a řemeslná dílnička, sporťáček ...Základní škola pro 650 žáků s družinou a jídelnou. Škola pořádá kroužky: sebeobrana pro děti, judo, karate, divadelní kroužek, angličtina hravě, pěvecký kroužek, hra na flétnu, hra na kytaru, keramická a řemeslná dílnička, sporťáček ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zskptjarose.cz

Základní škola Krucemburk
Provozujeme základní školu pro 300 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme možnost navštěvovat jazykové, výtvarné, sportovní či taneční kroužky.Provozujeme základní školu pro 300 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme možnost navštěvovat jazykové, výtvarné, sportovní či taneční kroužky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zskrucemburk.cz

Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice
Základní škola pro 400 žáků s družinou a jídelnou.Základní škola pro 400 žáků s družinou a jídelnou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsnezamyslice.edupage.org

Základní škola Třeboň Na Sadech 375
Základní škola pro 750 žáků s družinou a klubem. Výuka je rozšířena v oblasti cizího jazyka a jazykové komunikace, matematiky, její aplikace a ICT a tělesné výchovy. Škola udržuje zahraniční spolupráci a má dyslektické pomůcky.Základní škola pro 750 žáků s družinou a klubem. Výuka je rozšířena v oblasti cizího jazyka a jazykové komunikace, matematiky, její aplikace a ICT a tělesné výchovy. Škola udržuje zahraniční spolupráci a má dyslektické pomůcky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zstrebon.cz

Počet záznamů:19
Reklama:

zš třešt
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0008:58:56