Lakomec

zš třeštDomů

Podobné téma:
zš třešt
Externí:
trestné body řidičů
trestné body řidičů jak to zji..
prodej zboží z trestné činnosti
výmaz trestního rejstříku
Osm Radka Třeštíková
wikipedie odklad výkonu trestu
ztřeštěný dům na stromě 39 pat..
prodej zabaveného majetku z tr..
zahlazení podmíněného trestu
Zkáza krásou DVD koupít Helena..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Rajče net fotky z dovolené nejzobrazo..
dečky škrobení cukrem návod

Pro inspiraci:
tlakoměr na paži nejlépe hodnocený har..
omáčka k masu ze smetany
sd jednota uherský ostroh
Bertrice Small antikvariát
plast na opravu stahovacky fabia
sir francis bacon filosof
Čočková polévka ze zeleninou
Budoucí čas v angličtině pomocí Going to
chachi tepláky na parkour dětské
pelléova vila praha rydlova
bolesti v podbřišku a zádech v těhoten..
co použít na bolest v krku v těhotenství
obložky dveří na kovovou zárubeň
Zapečený lilek s Top Recepty
náhradní kámen na elektrický stolní gr..
Kašmírový svetr s bazar
autodoprava h cargo kamionaci cz
aaa-auto-ostrava-kabrioleti-prodej
Hvězdná brána online
adventní plavba po Vltavě lodí Porto a..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Základní škola Unesco Uherské Hradiště
Základní škola pro 870 žáků s družinou, klubem a jídelnou. Poskytujeme možnost složení Cambridgeských zkoušek. Disponujeme školním poradenským pracovištěm.Základní škola pro 870 žáků s družinou, klubem a jídelnou. Poskytujeme možnost složení Cambridgeských zkoušek. Disponujeme školním poradenským pracovištěm.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsunesco.cz

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, po
Základní škola pro 650 žáků se školním klubem, jídelnou a školní družinou. Od 1. ročníku je vyučován anglický jazyk, od 6. ročníku pak německý jazyk. Na druhém stupni jsou k dispozici třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy.Základní škola pro 650 žáků se školním klubem, jídelnou a školní družinou. Od 1. ročníku je vyučován anglický jazyk, od 6. ročníku pak německý jazyk. Na druhém stupni jsou k dispozici třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zstruhlarska.cz

Základní škola Poběžovice
Projekt je zaměřen na doučování žáků, vzdělávání a další profesní rozvoj pedagogů, financuje práci školního asistenta, speciálního pedagoga a také kluby pro žáky.Projekt je zaměřen na doučování žáků, vzdělávání a další profesní rozvoj pedagogů, financuje práci školního asistenta, speciálního pedagoga a také kluby pro žáky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zspobezovice.eu

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola…
Provoz základní školy s rozšířenou výukou cizích jazyků a matematiky pro 650 žáků. Součástí je jídelna, družina, klub a školská rada. Vydáváme časopis Zip. Zajišťujeme výchovné poradenství.Provoz základní školy s rozšířenou výukou cizích jazyků a matematiky pro 650 žáků. Součástí je jídelna, družina, klub a školská rada. Vydáváme časopis Zip. Zajišťujeme výchovné poradenství.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

3zs.cz

II. základní škola
Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy pro 800 žáků. K dispozici je jídelna, družina, školní klub a jazyková učebna. Vedení žáků k ekologickému chování.Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy pro 800 žáků. K dispozici je jídelna, družina, školní klub a jazyková učebna. Vedení žáků k ekologickému chování.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zs2.nmnm.cz

Škola - Základní škola Staňkov
Základní škola pro 480 žáků s družinou a jídelnou. Respektujeme individualitu a jedinečnost žáka, pomáháme žákům ve spolupráci s rodinou při řešení obtíží a připravujeme je na start do úspěšné profesní kariéry.Základní škola pro 480 žáků s družinou a jídelnou. Respektujeme individualitu a jedinečnost žáka, pomáháme žákům ve spolupráci s rodinou při řešení obtíží a připravujeme je na start do úspěšné profesní kariéry.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsstankov.cz

Základní škola a mateřská škola Sázava
Základní škola pro 530 žáků s jídelnou a družinou. Nabídka výtvarných, hudebních a sportovních kroužků. Poskytování odborného výchovného poradenství.Základní škola pro 530 žáků s jídelnou a družinou. Nabídka výtvarných, hudebních a sportovních kroužků. Poskytování odborného výchovného poradenství.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zssazava.cz

ZŠ Neubuz - Základní škola Neubuz
Základní škola pro 40 žáků s jídelnou a družinou. Základní škola je malotřídní škola se dvěma třídami.Základní škola pro 40 žáků s jídelnou a družinou. Základní škola je malotřídní škola se dvěma třídami.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsneubuz.cz

Základní škola – ZŠ a MŠ Záhoří
Budova školy je umístěna pár kroků od autobusových zastávek a sousedí s budovami školní jídelny a mateřské školky. Soustavně se staráme o modernizaci učeben a držíme krok s pedagogickými trendy.Budova školy je umístěna pár kroků od autobusových zastávek a sousedí s budovami školní jídelny a mateřské školky. Soustavně se staráme o modernizaci učeben a držíme krok s pedagogickými trendy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zszahori.cz/zakladni-skola

Základní škola a mateřská škola Praha – Slivenec
Provozujeme základní školu pro 300 žáků. Disponujeme družinou s kapacitou 90 míst a vlastní jídelnou. Snažíme se vytvořit pro žáky klidnou a příjemnou pracovní atmosféru. Nabízíme sportovní, jazykové i výtvarné kroužky.Provozujeme základní školu pro 300 žáků. Disponujeme družinou s kapacitou 90 míst a vlastní jídelnou. Snažíme se vytvořit pro žáky klidnou a příjemnou pracovní atmosféru. Nabízíme sportovní, jazykové i výtvarné kroužky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaslivenec.cz


Úvod - Základní a mateřská škola Angel
Základní škola pro 1054 žáků s rozšířenou výukou jazyků s jídelnou a družinou. Nabízíme zájmové kroužky keramiky, hry na flétnu, anglického i španělského jazyka, počítačů, sebeobrany a šachů.Základní škola pro 1054 žáků s rozšířenou výukou jazyků s jídelnou a družinou. Nabízíme zájmové kroužky keramiky, hry na flétnu, anglického i španělského jazyka, počítačů, sebeobrany a šachů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsangel.cz

Základní škola Rokytnice nad Jizerou - Základní škola Rokytnice…
Volby do školské rady Na základě voleb, které proběhly na podzim 2017, je složení Školské RADY na funkční období 2017 - 2020 následující: zástupci ZŠ - Mgr. Jolana Pokorná (předseda ŠR), Mgr.Volby do školské rady Na základě voleb, které proběhly na podzim 2017, je složení Školské RADY na funkční období 2017 - 2020 následující: zástupci ZŠ - Mgr. Jolana Pokorná (předseda ŠR), Mgr.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zs-rokytnice.cz

ZS Budimerice
K základnímu vzdělání od školního roku 2019/2020 byly přijaty děti s evidenčním číslem: I. ZŠ/2019-2020/1 I. ZŠ/2019-2020/2 I. ZŠ/2019-2020/3 I. ZŠ/2019-2020/4 I. ZŠ/2019-2020/5 I.K základnímu vzdělání od školního roku 2019/2020 byly přijaty děti s evidenčním číslem: I. ZŠ/2019-2020/1 I. ZŠ/2019-2020/2 I. ZŠ/2019-2020/3 I. ZŠ/2019-2020/4 I. ZŠ/2019-2020/5 I.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zs-budimerice2.webnode.cz

5. základní škola Cheb - Úvod
Základní škola pro 615 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme možnost navštěvovat sportovní, hudební, výtvarné, jazykové či taneční kroužky.Základní škola pro 615 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme možnost navštěvovat sportovní, hudební, výtvarné, jazykové či taneční kroužky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

5zscheb.cz

Střední, základní a mateřská škola da Vinci
Střední, základní a mateřská škola da Vinci nabízí svobodné vzdělávání a nadstandardní výuku angličtiny.Střední, základní a mateřská škola da Vinci nabízí svobodné vzdělávání a nadstandardní výuku angličtiny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skoladavinci.cz

Základní škola kpt. Jaroše, Trutnov - Škola
Základní škola pro 650 žáků s družinou a jídelnou. Škola pořádá kroužky: sebeobrana pro děti, judo, karate, divadelní kroužek, angličtina hravě, pěvecký kroužek, hra na flétnu, hra na kytaru, keramická a řemeslná dílnička, sporťáček ...Základní škola pro 650 žáků s družinou a jídelnou. Škola pořádá kroužky: sebeobrana pro děti, judo, karate, divadelní kroužek, angličtina hravě, pěvecký kroužek, hra na flétnu, hra na kytaru, keramická a řemeslná dílnička, sporťáček ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zskptjarose.cz

Základní škola Krucemburk
Provozujeme základní školu pro 300 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme možnost navštěvovat jazykové, výtvarné, sportovní či taneční kroužky.Provozujeme základní školu pro 300 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme možnost navštěvovat jazykové, výtvarné, sportovní či taneční kroužky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zskrucemburk.cz

Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice
Základní škola pro 400 žáků s družinou a jídelnou.Základní škola pro 400 žáků s družinou a jídelnou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsnezamyslice.edupage.org

Základní škola Třeboň Na Sadech 375
Základní škola pro 750 žáků s družinou a klubem. Výuka je rozšířena v oblasti cizího jazyka a jazykové komunikace, matematiky, její aplikace a ICT a tělesné výchovy. Škola udržuje zahraniční spolupráci a má dyslektické pomůcky.Základní škola pro 750 žáků s družinou a klubem. Výuka je rozšířena v oblasti cizího jazyka a jazykové komunikace, matematiky, její aplikace a ICT a tělesné výchovy. Škola udržuje zahraniční spolupráci a má dyslektické pomůcky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zstrebon.cz

Počet záznamů:19
Reklama:

zš třešt
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2021
cache: 0001:46:01